Bilgisayarlar ve akıllı cihazların kullanımının artması ile birlikte oyunlara olan ilginin her geçen gün arttığı aşikar. Bu oyunlar arasında en popüler olanları ise internet siteleri üzerinden oynanan online (flash) oyunlardır.

Online (flash) oyunlar, boş zamanlarınızı çok iyi değerlendirebileceğiniz çoğu zaman kısa süreli ve eğlenceli oyunlardır. Bu oyunlar yaş sınırlaması olmaksızın her kesimden kişilere hitap etmesi ile ün salmıştır. Tabi bir çok oyun sitesi, barındırdığı çok fazla reklam, düzensiz tasarım ve kategori yapısı vb. sebepler ile ziyaretçilerine oyun oynarken çile çektirmekten başka bir iş yapmıyor. İşte bu noktada sizlere önerebileceğimiz mükemmel bir online oyun sitesi San Oyun ortaya çıkıyor.

San Oyun, kullanıcı dostu arayüzü ve kolay kullanımı ile oyunculara direkt olarak oynamak istedikleri oyunları listeliyor. Site içerisinde bulunan özellikle “3D Oyunlar” kategorisi, oyun severlerin en çok rehavet gösterdiği kategorilerden biri durumunda. 3 boyutlu oyunların listelendiği bu kategorideki oyunlar, daha gelişmiş alt yapı sistemlerini kullanarak geliştirilen oyunları içeriyor. Yani oynadığınız oyunlar daha çok bilgisayar oyunlarına yakın grafikler içeriyor ve buda oyun zevkinizi hat safhaya çıkarıyor. Bu kategoride bulunan “3D Tank Savaşları“, “Yenilmezler Lego“, “3D Kızıl Ordu 2” isimli oyunlar ön plana çıkıyor.

San Oyun bünyesinde bulunan diğer bir popüler oyun kategorisi ise Minecraft!

Minecraft, küpler ile çeşitli tasarımlar yapmamızı sağlayan 2 veya 3 boyutlu olarak oynanabilen son dönemin en popüler oyunlarından biri. Bu popülerlik öyle arttı ki oyun, en çok satan oyunlar listesinde ilk 10 içerisine girmeyi başardı. Mojang isimli şirket tarafından geliştirilen Minecraft, 3 farklı platform için yayınlandı. Pocket Edition (mobil sürümü), Computer Edition (bilgisayar sürümü) ve Console Edition (konsol sürümü). Yayınlanan bu sürümlerden ilham alınarak oyunun 3D Unity ile geliştirilmiş versiyonları da hazırlandı ve San Oyun, Minecraft’ın bir çok farklı oyun modunu sizlere sunuyor. Minecraft oyunlarının 3D Unity ile hazırlanmış olması, akıllı cihazlardan dahi oyunun oynanmasını sağlıyor.

Bu saydığımız iki kategori gibi bir çok kategoride en popüler oyunları bulabileceğiniz bir site arıyorsanız mutlaka San Oyun‘u ziyaret etmenizi öneririz.

By admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir