Sevgilimden Ayrıldım

Şu an bu yazıyı okuduğuna göre sevgilinden ayrıldın üzgünsün yada ne yaşadığını bile anlayamayacak haldesin. Ama emin ol en doğru yerdesin. Bu konuda sana benden daha iyi yardımcı olacak birini bulman zor.

Sabah kalktığında bir boşluktasın büyük ihtimallede sabah kalktığında ilk iş olarak telefonda arama mesaj varmı diye bakıyosun. Gün içindede devamlı gözün telefonda.

Bazen oh be iyiki bitmiş diyecek gibi oluyorsun ama belliki bunu tam olarak diyemiyorsun. Çünkü şu an bu yazıyı okuyorsun.

Eğer hala onu seviyorsan kendini iyi hissetmen için yazacaklarım sana hiç yardımcı olmayacak çünkü kendimden biliyorum.

Hep öneriler verirler şunu yap bunu yap diye dahada kötü olursun iyice depresyona girersin.

Birazda benden sana öneri gelsin o zaman :

  • Sinemaya gitme gittiğinde emin ol daha kötü olacaksın.
  • Tek başına git dolaş açık yerlerde yürü ruh gibi olacaksın ama yinede iyi gelecek. Evet yine onu düşüneceksin ama olsun iyi gelecek.
  • Hemen arkadaşlarının yanına koşma.. bu kesinlikle sana iyi gelmeyecek.
  • Gördüğün arkadaşlarında illaki olacak tabi sakın arkadaşına onu kötüleme emin ol o kötüydü falan dersen dahada kötü olacaksın. Anlatırken bir ay parçası gibi gözünün önüne gelecek o..
  • Kaliteli arabesk müziklerden kaçma onlarda iyi gelir sana.. Off ameleymişsin deme şimdi bana duyar gibiyim.. Emin ol metallicada dinlerim pink floydda, müzeyyen senarda, müslüm gürseste, operada.. Ön yargılı olma..
  • Bazen gelir arada.. öyle aman çok mutluyum süperim herşey geçti triplerine girme tokat gibi gelir aklına neye uğradığını şaşırırsın.

Bak kardeş sonuna kadar çektim bu acıları dibine vurdum sevgilimden bende ayrıldım emin ol.

Tekrar söylüyorum severek ayrıldıysan hala aşıksan söylediklerimin hiç bir anlamı yok. Ara yanına git ben seni seviyorum de.. Seni benim kadar kimse sevemez de.. Önerilerle vakit geçirme.. yazıklarımın hepsini denedimde biliyorum sinemayamı gitmedim dolaşmadımmı arkadaşlarımlamı görüşmedim.. denemediğim şey kalmadı ama yok yok yok olmadı.. Yorma kendini seviyosan çok zaman geçmeden iletişime geç onunla.. Unutma geçen her saniye uzaklaştırır sizi..

Yoksa ben sana unutmak için bin madde yazsam ne olur sen unutmak istemiyosunki şu an bu yazıyı okuyosun. Emin ol unutmak istesen şu an hayatına devam ediyo olurdun bende sevgilimden ayrıldım..

He dönüşü yokmu ihtimalmi yok.. ki ben buna pek inanmam ama olsun.. sonuçta seninle öyle yada böyle sevgili olmuş yine olur.. Hala diyosanki bir daha mümkün değil o zaman benden sana gelsin Müslüm Gürses – Unutursun Diye Çok Korkuyorum.. Dinle bunu zamana bırak zamanla acıların azalacak.. Normal hayata dönmeye başlayacaksın ve sonra bir süre sonra bakacaksınki gülüyosun eğleniyosun..

O mu mazide hoş bir anı olarak kalmış.

Kendine çok iyi bak…

By admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir